Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Czym jest cellulit i jak się go pozbyć?

Skórka pomarańczowa to zmartwienie każdej kobiety. Do wyboru jest jednak kilka skutecznych zabiegów, żeby stawić czoła pomarańczowej skórce. Pomocne okażą się urządzenia używane w lepszych salonach kosmetycznych - Lipomassage ENDERMOLOGIE bądź SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED. Poddając się ich działaniu zlikwidujemy cellulit i ujędrnimy uda, pośladki i brzuch.

TriLipo MAXIMUS MED pomoże pozbyć się cellulitu

TriLipo MAXIMUS MED składa się na nowoczesne technologie. Sprzęt wykorzystywany przy tym zabiegu działa na nasze ciało na wielu poziomach. Całość to kilka etapów. Tłuszcz uwalniany jest z komórek. Wysoka temperatura usprawnia metabolizm. Urządzenie wytwarza ciśnienie, doprowadzające do usuwania komórek tłuszczowych. Ten efekt ściskania doprowadza do drenażu płynnego tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Dzięki temu zwiększa się detoksykacja jak i dotlenienie komórek. Następny z etapów, tj. ujędrnianie jest wisienką na torcie. TriLipo MAXIMUS MED trwa z reguły sześćdziesiąt minut. Dla zadowalającego efektu, rekomenduje się przeprowadzenie zabiegu 6 razy. Pacjent po przeprowadzonym zabiegu nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.

LPG ENDERMOLOGIE - ujędrnienie ciała

Endermologie to unikalny i opatentowany proces modelowania. Dzięki stosowanemu podciśnieniu usuwamy skórkę pomarańczowa, wygładzamy skórę i kształtujemy sylwetkę. Sprzęt, którym przeprowadza się zabieg endermologii obsługuje się przy pomocy mikroprocesora. Czas trwania zabiegu to zaledwie czterdzieści minut. Zaleca się skorzystanie z serii 10-15 powtórzeń.

Jakie są zalety i efekty TriLipo MAXIMUS MED i Technologii LPG

Skutecznie usuwają tkankę tłuszczową oraz wyszczuplają. Efekty, jakie przynoszą są zadowalające oraz długotrwałe. Zabiegi są całkowicie bezinwazyjne. W trakcie zabiegów nie ma konieczności podania znieczulenia. Dzięki Trilipo oraz LPG ENDERMOLOGIE następuje modelowanie sylwetki. Zabiegi te gwarantują napięcie skóry. Wyszczuplają, zapewnią detoksykację tkanek i usunięcie cellulitu o różnym stopniu zaawansowania. Spowodują też zagęszczenie mięśni.

Obszary zabiegowe oraz przeciwwskazania

Zabiegi te sprawdzą się przy częściach ciała, które chcemy odchudzić. Istnieją również niestety przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Są to: choroby nowotworowe, nadciśnienie, padaczka, żylaki, widoczna opryszczka na twarzy, posiadanie stymulatora serca, zmiany skórne na obszarze poddanym zabiegowi, obecność implantów w okolicy poddawanej zabiegowi, ciąża, karmienie piersią, trzy pierwsze dni menstruacji.

Trilipo oraz endermologia znajdziemy w ofercie krakowskiej Vesuny. Cena zabiegu to pięćset złotych. Tańszą opcją jest wykupienie pakietów z oferty kliniki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami