Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Bezinwazyjna metoda likwidowania zmarszczek

Bruzdy pojawiają się przeważnie w obrębie oczu i nosa. W tych okolicach skóra jest niezwykle wiotka. Pozbywanie się bruzd w tych miejscach wymaga użycia innowacyjnych aparatów. Ciekawą opcją jest np. peeling laserowy, który napina skórę. Sprzęt, który jest używany w klinice Vesuna w Krakowie ma dodatkowe części, pomagające otrzymać najlepsze rezultaty.

Efekty laserowego minimalizowania zmarszczek mimicznych

Efekty zabiegu laserowego możemy podzielić na 2 fazy. Poprawę kondycji skóry zauważymy właściwie natychmiast. Przez kilka pierwszych dni po przeprowadzeniu zabiegu laserem następuje poprawa kolorytu skóry. Kiedy mijają cztery tygodnie skóra staje się napięta i odmłodzona. Twarz zyskuje utracony blask.

Ograniczenia

Laserowe wygładzanie bruzd cechuje się takimi samymi przeciwwskazaniami jak którykolwiek zabieg laserem. Zanim zdecydujemy się na zabieg należy porozmawiać z lekarzem specjalistą. Laserowe redukowanie bruzd nie jest wskazane dla kobiet chorujących na cukrzycę, infekcje i mających kłopoty wątrobowe. Nie można decydować się na zabieg w czasie ciąży i laktacji. Peelingu laserowego nie należy przeprowadzać u kobiet z tatuażami, znamionami i świeżą opalenizną. Do użycia tego sposobu nie kwalifikują się pacjenci, zażywający różnorodne pigułki, powinno się więc porozmawiać z lekarzem specjalistą.

Szczegółowe informacje

Zabiegi w krakowskiej Vesunie przeprowadza się z troską o Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Laserowe likwidowanie zmarszczek odbywa się z zastosowaniem nowatorskich sprzętów. Procedura jest naprawdę skuteczna oraz nieinwazyjna. Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg powinno się wykonać kilkukrotnie. Zaleca się osiem tygodni odstępu między zabiegami. Zabieg to koszt 350 złotych. Dzięki niemu w końcu pozbędziesz się bruzd.

Po zabiegu pojawia się zarumienienie oraz niewielkie obrzęknięcie. Skóra twarzy prezentuje się jak po zbytnim przebywaniu na słońcu, ze wszystkimi dla tego stanu widocznymi przypadłościami. Rumień najczęściej mija po 3–5 dniach. Następnie twarz może się delikatnie przyciemnić oraz się złuszcza. Po tygodniu wszystkie dolegliwości mijają.

Laserowe wygładzanie zmarszczek mimicznych - umów się na konsultację

Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się zmarszczek mimicznych na konkretnej części twarzy, ale nie chcesz decydować się na zabiegi operacyjne, laserowe usuwanie zmarszczek sprawdzi się w tym przypadku doskonale. Zanim umówisz się na zabieg, porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów. Odpowiemy z chęcią na wszelkie pytania i pomożemy Ci uzyskać idealny efekt.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami