Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Jak skutecznie zlikwidować bliznę?

Urządzenia laserowe w medycynie estetycznej i dermatologii są używane do likwidowania świeżych blizn i różnych zmian skórnych. Ich twórcą jest renomowana marka Fotona. Zabieg przy użyciu lasera pozwala efektywnie zredukować blizny. Hamuje on też ich rozrost. Tego typu zabieg jest bezpieczny dzięki czemu można z niego skorzystać tuż po zabiegu chirurgicznym, po którym została blizna. Nie musisz zamartwiać się brzydkimi, uporczywymi zmianami. Możemy się ich pozbyć bez żadnej dodatkowej ingerencji w skórę.

Rodzaje blizn, a aparat PIANO

Usuwanie blizn i zmian skórnych laserem jest bardzo skuteczne. Pomaga pozbyć się blizn od razu po ich powstaniu, jak również po dłuższym czasie. Zabieg pobudza ich gojenie i zatrzymuje wytwarzanie się keloidów. Zabieg jest w stanie radzić sobie z przeróżnymi bliznami, po operacjach oraz urazach. Laserowe usuwanie blizn w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie sprawdzi się ,jeśli planujesz usunąć przeróżne blizny.

Efekty

Urządzenie laserowe korzysta z bardzo długich impulsów. Dzięki temu osiągamy całkowity efekt szoku cieplnego na skórze właściwej. Działanie lasera nie wiąże się jednak z żadnymi urazami. Żeby uzyskać zadowalające efekty laserowego likwidowania blizn i zmian skórnych powinniśmy poddać się mu pięć razy. Między poszczególnymi powtórzeniami robi się przeważnie trzydziestodniowe przerwy. Poprawa widoczna jest już po pierwszej sesji zabiegowej.

Zalecenia po redukowaniu blizn laserem

Usuwanie blizn i zmian skórnych laserem w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie wymaga konsultacji z lekarzem. Ma ona miejsce przed i po zabiegu. Informuje on wówczas pacjenta, w jaki sposób powinien dbać o swoją skórę. Są to jedynie proste i niewymagające czynności. Chodzi szczególnie o podtrzymanie odpowiedniego pH skóry.

Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych - zapisz się już dziś!

Laserowe redukowanie blizn i zmian skórnych można przeprowadzić od razu po operacji. Systemy stosowane do tego typu zabiegów są naprawdę efektywne. Działają one wewnętrznie i zewnętrznie, co zwiększa efekty zabiegu. Naskórek pokryty zmianami likwidowany jest warstwowo, z tego powodu zabieg jest bardziej skuteczny. Ogrzanie skóry w czasie zabiegu doprowadza do remodelingu położonych głębiej warstw. Naskórek goi się po siedmiu dniach. Koszty nie są wygórowane. Zlikwidowanie pojedynczej zmiany skórnej kosztuje 100 złotych. Pakiety zabiegów są z reguły tańsze. Zlikwidować można zarówno mniejsze jak i większe blizny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami