Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Fotoodmładzanie twarzy laserem

Już teraz możemy postawić na lepszy wygląd skóry bez zabiegów za pomocą skalpela. Vesuna w Krakowie ma w ofercie laserowy lifting. To bezoperacyjny zabieg, przynoszący widoczne efekty. Dzięki takiemu zabiegowi skóra jest widocznie wygładzona.

Jak przebiega zabieg laserowego likwidowania zmarszczek?

Likwidowanie zmarszczek laserem jest zabiegiem, mającym na celu ujędrnienie twarzy. Usuwa każdy rodzaj bruzd. Tego typu zabieg jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które do niedawna były jedynym rozwiązaniem. Przy tym zabiegu wykorzystywana jest technologia EXILIS ELITE. Sprzęt ten stosuje technologie Colagen Refill Technology, która stymuluje włókna kolagenowe. Skóra jest bardziej napięta, a bruzdy są zminimalizowane. Zabieg powinno się wykonać 4-6 razy.

Laserowe usuwanie zmarszczek - zapisz się już dziś!

Laserowe likwidowanie zmarszczek przeprowadza się w pełni niechirurgicznie. Zabieg jest bezbolesny. Do zabiegu nie potrzeba. Laserowe usuwanie zmarszczek to sprawdzona metoda, by uzyskać efekt młodej skóry. Rezultaty zabiegów są natychmiast dostrzegalne. Ponadto rezultaty utrzymują się naprawdę bardzo długo. Koszt jednego liftingu twarzy w Vesunie w Krakowie to 400 złotych.

Efekty

Usuwanie zmarszczek laserem z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń w Vesunie w Krakowie przyczynia się do tego, że twarz prezentuje się młodziej. Udać można się na lifting każdego obszaru na twarzy. Po zabiegu skóra twarzy prezentuje się promienniej oraz jest ujędrniona. Pierwsze zauważalne efekty pojawiają się w zasadzie natychmiast. Dzięki tego typu zabiegowi będziesz prezentować się młodo oraz atrakcyjnie.

Usuwanie zmarszczek za pomocą lasera - u kogo się sprawdzi?

Tego typu zabieg poleca się ludziom, którzy zaobserwowali bruzdy i chcą się ich pozbyć. Poza tym zabieg skutecznie ujędrnia skórę. Usuwanie zmarszczek laserem kieruje się do tych pacjentów, którzy wolą nie robić zabiegów operacyjnych.

Przeciwwskazania do laserowego usuwania zmarszczek

Jeżeli jesteś zainteresowana liftingiem twarzy i przekonują Cię rezultaty tego zabiegu, umów się na konsultację z lekarzem specjalistą. Udzieli Ci dodatkowych informacji i poinformuje o przeciwwskazaniach. Każdy z zabiegów w krakowskiej klinice Vesuna jest wykonywany z troską o bezpieczeństwo pacjentów. Laserowy lifting skóry twarzy nie może być przeprowadzany gdy pacjentka jest w ciąży. Wykluczają z niego też choroby serca, stany gorączkowe czy też zapalne, choroby nowotworowe, otwarte rany, trądzik czy też metalowe implanty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami