Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowa plastyka powiek

Lifting powiek w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie wykonuje się z zastosowaniem 2 rodzajów laserów: Er:YAG SPECTRO SP oraz DUALIS SP. Laserowy lifting powiek skupia się na odparowywaniu powierzchniowych warstw naskórka oraz podgrzewaniu głębokich powłok skóry. Przez to naskórek się złuszcza, a włókna kolagenowe odbudowują. Podczas zabiegu używa się profesjonalnych zabezpieczeń na oczy, co powoduje, że nie jest on związany z żadnym ryzykiem. By uzyskać najlepsze rezultaty, rekomenduje się powtórzenie zabiegu. W krakowskiej Vesunie lifting powiek przeprowadzany jest przez specjalistę

Jakie są efekty?

Zadaniem bezinwazyjnego liftingu jest zredukowanie zmarszczek. Poza tym laser regeneruje skórę. Perfekcyjnie redukuje również tak zwane kurze łapki. Laserowy lifting powiek gwarantuje rezultat podobny do tego z wykorzystaniem skalpela. Efekty zabiegu widać po 7 dniach, jednak pełna przebudowa naskórka trwa nawet do kilku tygodni.

Dla kogo jest tego typu zabieg?

Lifting powiek rekomenduje się osobom, które planują pozbyć się zmarszczek. Poleca się go także kobietom, które wolą nie decydować się na inwazyjny zabieg. Takich pacjentów jest sporo, ponieważ zabieg chirurgiczny niesie za sobą ryzyko różnorakich powikłań. Lifting powiek wykonywany z wykorzystaniem lasera pozwoli Ci osiągnąć upragniony efekt bez inwazyjnego zabiegu. Cena zabiegu to 800zł. Jest również opcja zakupienia kompletu zabiegów w krakowskiej Vesunie. Ograniczenia do przeprowadzenia nieoperacyjnego liftingu twarzy są dokładnie takie same jak przy wszystkich innych zabiegach laserowych. Nie poleca się go kobietom w ciąży czy też karmiącym piersią, przyjmującym leki na zmniejszenie krzepliwości krwi. Padaczka oraz cukrzyca również stanowią ograniczenie.

Zalety

Lifting wykonywany z wykorzystaniem lasera z dobrym skutkiem zastępuje skalpel. Wynikiem zabiegu laserowego jest zredukowanie bruzd. Zabieg nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji. Laserowy zabieg nie niesie ze sobą powikłań. Pacjent dostaje osłonę na okolice oczu, przez co zabieg jest stuprocentowo bezinwazyjny.

Jeśli pragniesz pozbyć się bruzd oraz ulepszyć wygląd swojej twarzy, lifting przeprowadzany z wykorzystaniem lasera wyjdzie naprzeciw Twoim wymaganiom. Ta bezinwazyjna metoda sprawi, że odmłodniejesz. Wpłynie nie tylko Twój wygląd, ale i dodaje pewności siebie. Jest również znakomitą opcją w przeciwieństwie do operacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skonsultuj się z lekarzami Vesuny, którzy chętnie na nie odpowiedzą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami