Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Efektywne zwężanie pochwy

Zwężanie pochwy to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów ginekologii estetycznej. To stale rozwijająca się specjalizacja medycyny estetycznej. Zabieg zwężania pochwy został skierowany do pań, planującym pozbyć się dyskomfortu, wynikającego z wyglądu pochwy. Zabieg ten jest zalecany też paniom cierpiącym na rozluźnienie mięśni pochwy. Przypadłość ta dotyczy kobiet, które zdecydowały się na poród naturalny oraz pań przechodzących klimakterium.

Obkurczanie pochwy - bezpieczeństwo zabiegu

Jest to w pełni nieinwazyjny zabieg. Nie jest on związany z jakimikolwiek powikłaniami. Poza tym nie potrzebuje on okresu rekonwalescencji. Tego typu zabieg w krakowskiej Vesunie przeprowadzają jedynie lekarze specjaliści. Ich obowiązkiem jest przekazanie wszelkich detali związanych z laserowym obkurczaniem pochwy. Gwarantujemy, że ta procedura nie wymaga hospitalizacji.

Czy zabieg zwężania pochwy przynosi satysfakcjonujące efekty?

W wyniku obkurczenia pochwy, zwiększa się tworzenie się włókien kolagenowych. Wynikiem jest większa elastyczność pochwy oraz jej napięcie. Po zabiegu pacjentka może natychmiast powrócić do codziennej aktywności. Dzięki zabiegowi wyzbędziemy się niewygodnej przypadłości. Wygląd okolic intymnych pozytywnie się zmienia oraz wraca satysfakcja z pożycia seksualnego. Co ważne, ma on pozytywny wpływ na poprawę samooceny kobiet.

Opis obkurczania pochwy

EXILIS ELLITE INTYMA jest aparatem przewidzianym do wykonywania zabiegów poprawy wyglądu miejsc intymnych. Uznaje się go za przełomowy, ponieważ bardzo różny od wcześniej stosowanych metod, które były operacyjne. Wiązały się one z pewnym ryzykiem oraz okresem rekonwalescencji. Po przebytym zabiegu nie ma przeciwwskazań, aby pacjentka powróciła do codziennej aktywności bez czasu oczekiwania. zapłacimy czterysta złotych. W pierwszej kolejności możemy porozmawiać ze specjalistą ginekologii estetycznej.

Zalety zwężania pochwy

Choć zabiegi obejmujące okolice intymne w dalszym ciągu są dla niektórych ciężkim tematem, nie powinniśmy zapominać, że takie zabiegi są coraz chętniej wybierane. Zabiegi poleca się kobietom, chcącym pokonać pewne bariery. Kobiety zauważają poprawę swojego życia seksualnego, a także przywrócenie pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami