Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Leczenie grzybicy paznokci laserem - szybko i skutecznie

Grzybica skóry to bardzo popularna dolegliwość. Dotyka ona osoby bez względu na wiek i płeć. Do zachorowania może dojść w różnorakich miejscach. Sprzyjają temu w szczególności ogólnodostępne obszary. Drobnoustroje zarażają na obszarach takich jak pływalnie i kluby fitness. To na ogół miejsca, w których panuje zawilgocenie. Grzybica początkowo sprawia wrażenie niegroźnej. Świąd i pieczenie to jej najważniejsze symptomy. Skutki są jednak groźne, więc chorobę tę trzeba wyleczyć. Dolegliwość tę możemy wyleczyć lekami, jednak sposoby te zwykle zawodzą i wymagają czasu. Zadowalające efekty daje leczenie grzybicy laserem.

Laserowe leczenie grzybicy skóry - opis

W krakowskiej Vesunie do wykonania zabiegów usuwania grzybicy wykorzystuje się polecane sprzęty. Wyleczenie grzybicy to już nie jest problem. Zabieg ten to naświetlanie obszarów, na których zauważyliśmy problem. Cena zależy od ilości zainfekowanych miejsc. Leczenie dolegliwości w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie z kilku paznokci kosztuje dwieście pięćdziesiąt złotych. Konkretną cenę leczenia uprzednio ustala się z lekarzem dermatologiem. Rekomenduje się kilkukrotne przeprowadzenie zabiegu, żeby uzyskać zadowalający efekt. Leczenie grzybicy paznokci laserem zaczyna się od 4 zabiegów, które przeprowadza się co tydzień. Ponadto zabieg wykonujemy co 3 miesiące.

Leczenia grzybicy przy pomocy lasera - zdecydowanie warto

Usuwanie grzybicy laserem jest całkowicie nieinwazyjne. Ponadto leczenie przebiega bezboleśnie i bezpiecznie, co jest jego ogromną zaletą. Laserowe usuwanie grzybicy jest niezwykle skuteczne. Usuwanie grzybicy przy pomocy lasera ma takie plusy jak długotrwały efekt oraz lepsza skuteczność. Laserowe leczenie grzybicy skóry nie powoduje jakichkolwiek powikłań.

Zabieg leczenia grzybicy - bezpieczne i nowoczesne

W klinice Vesuna w Krakowie do usuwania grzybicy wykorzystuje się najlepszy sprzęt FOTONA. To najskuteczniejszy system do przeprowadzania takich zabiegów. Jest on wyjątkowo dokładny. Podwyższa to bezpieczeństwo zabiegu, co jest bardzo istotne. Mniej nowoczesne lasery nie wykazują się taką precyzją.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami