Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowe usuwanie owłosienia

Sprzętem do efektywnej depilacji jest Palomar Vectus. Otrzymał on wyróżnienie Prix de Beaute, posiada także certyfikat FDA. Jest to doskonały sposób na usunięcie owłosienia. Wyróżnia się możliwością działania na włosach rudych i blond. Urządzenie zaopatrzono w specjalny detektor poziomu melaniny, przez co natychmiast dostosowuje się do konkretnych czynników.

Depilacja laserem Palomar Vectus - jak wygląda zabieg?

Jeśli decydujemy się na trwałą depilację, wybieramy konkretny obszar, z którego pragniemy pozbyć się włosków. Głowica aparatu dopasowana jest do konkretnego miejsca. Zanim zabieg depilacji się zacznie wykonuje się analizy włosów oraz skóry. Dzięki temu łatwiej dobrać właściwe parametry. Osoba wykonująca zabieg określa fenotyp skóry stworzonym do tego czytnikiem, określającym ilość melatoniny i wysyła tę wiadomość do urządzenia. Pacjent nie musi obawiać się o ryzyko poparzenia.

Jakie efekty daje ten zabieg?

Zabieg depilacji laserowej jest stuprocentowo nieinwazyjny. Poprzez działanie powierzchniowe nie niszczy się struktury włosów. Depilacja laserowa jest najtrwalszą metodą likwidacji włosków. W dodatku jest niemalże bezbolesna i bezpieczna. Nie naraża nas także na żadne powikłania. Zabieg depilacji laserowej przy użyciu Palomar Vectus pomaga pozbyć się wręcz całego owłosienia. By osiągnąć tego typu efekt, zabieg wykonać powinniśmy od 3 do 6 razy. Jeśli interesuje nas usuwanie przebarwień skórnych na ogół wystarczy przeprowadzić zabieg jednorazowo.

Depilacja laserem - dla kobiet i mężczyzn

Przed zabiegiem depilacji laserem pacjent określa obszar ciała, który ma być poddawany usuwaniu włosków. Laserem depilować można wszystkie obszary pokryte włosami. Od wybranego miejsca zależne jest, w jakich odstępach czasu powinniśmy powtarzać zabieg. Od części ciała i czasu wykonywania depilacji zależna jest także cena zabiegu, który w Vesunie w Krakowie kosztuje do sześciuset złotych za pojedynczą sesję. Depilacja laserem Palomar Vectus jest świetną opcją zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zanim zapiszesz się na zabieg

Podejmując decyzję o takiej depilacji, pamiętaj o przeciwwskazaniach. Lekarz przeprowadza wywiad w celu uzyskania pewności, że można wykonać dany zabieg. Istnieją pewne przeciwwskazania, które przyczyniają się do tego, że nie należy się poddać depilacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami