Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Ginekologia estetyczna dlaczego warto?

Zabiegi ginekologii plastycznej skierowane są przede wszystkim do kobiet, zmagających się dyskomfortem powiązanym z niepoprawnym działaniem układu moczowo-płciowego oraz niską satysfakcją z kontaktów seksualnych. Laserowe leczenie problemów z nietrzymaniem moczu czy obkurczanie pochwy pozwala pozbyć się nieprzyjemnych problemów. Zabiegi ginekologii plastycznej zaleca się również paniom, chcącym polepszyć estetykę swoich warg sromowych.

Na czym polega zabieg?

Ginekologia plastyczna to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny. Polega ona na poprawie wyglądu warg sromowych. Celem tego typu zabiegów jest estetyka, ale też przełamanie bariery psychicznej kobiety i dbanie o jej samoocenę. Zabiegi ginekologii plastycznej wykonuje się po to, żeby dbać o formę i samoocenę kobiet. Krakowska klinika Vesuna przoduje w zabiegach takich jak: laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zmniejszanie wielkości pochwy, laserowe wybielanie i ujędrnianie warg sromowych, laserowe wybielanie odbytu.

Jaki zabieg wybrać?

Czasem po urodzeniu dziecka i w trakcie przekwitania panie dotyka zespół luźnej pochwy. Efektem jest obniżenie jakości życia. Takich zaburzeń można pozbyć się poddając się zabiegowi laserowemu. Zabieg obkurczania pochwy jest stuprocentowo bezpieczny, czym wyróżnia się spośród pozostałych opcji leczenia. Sprzyja większej produkcji włókien kolagenowych, skutkuje zwiększonym napięciem mięśni pochwy. Zabieg zmniejszenia obwodu pochwy jest nieinwazyjny, od razu wrócić możemy do codziennych obowiązków.

Na skórze miejsc intymnych pojawiają się przeróżne przebarwienia. Na zmianę barwy wpływa korzystanie z solarium, ciąża oraz zaburzenia hormonalne. Problem może być także dziedziczny. Odpowiedzią na ten problem jest rozjaśnianie warg sromowych czy odbytu. Polega ono na traktowaniu okolic intymnych promieniami lasera. Skutkuje to rozjaśnieniem stref intymnych, ujędrnieniem i odmłodzeniem warg sromowych i odbytu. Tego typu zabiegi wykonywane w klinice Vesuna w Krakowie nie są związane z jakimkolwiek ryzykiem.

Ginekologia estetyczna - taniej w pakiecie

Aparatem, który wykorzystuje się do zabiegów ginekologii estetycznej jest ELIS ELITE INTIMA. Jest on przełomowym sposobem niechirurgicznego odmładzania i zmniejszania objętości warg sromowych oraz poprawy pożycia seksualnego. Zestaw 6 zabiegów ginekologii estetycznej w krakowskiej Vesunie kosztuje 2400 zł. Można także postawić na pojedynczy zabieg. Ceny zabiegów zaczynają się od 400 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami