Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - bezinwazyjne powiększanie piersi

AQUAFILLING BODYLINE to zabieg skierowany do kobiet, pragnących poprawić swój wygląd. Jeśli chcesz powiększyć biustu bezinwazyjnie i bez skalpela, to perfekcyjne rozwiązanie.

Dlaczego warto?

Metoda ta ma dużo pozytywnych aspektów i jest mniej wymagająca niż wstawianie implantów. Okres rekonwalescencji po zabiegu zajmuje jedynie 24 godziny. Po tym czasie możesz bezpiecznie wrócić do codziennej aktywności i obowiązków z wymarzonym nowym biustem. Maksymalne efekty są dostrzegalne po czternastu dniach od zaaplikowania preparatu. Jest to bezinwazyjny sposób powiększania piersi. Po zabiegu powiększony biust ma upragniony kształt, a sama metoda nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Efekty utrzymują się kilka lat. Powiększanie biustu trwa mniej więcej ponad godzinę. Substancja nie zostawia żadnych widocznych śladów.

Na czym polega zabieg?

Najnowszym na rynku preparatem do modelowania biustu jest AQUAFILLING BODYLINE. Przy jego użyciu możesz ulepszyć jędrność oraz powiększyć piersi. Preparat o imponujących właściwościach ma żelową konsystencję, a w jego skład wchodzą tylko dwa produkty - sól fizjologiczna i poliamid. Podaje się go pod skórę w wyznaczonym miejscu. Używa się do tego narzędzi jednorazowych, przez co ryzyko urazów jest zredukowane. Zabieg związany jest z miejscowym znieczuleniem. Leki znieczulające dodać można także do substancji, aby pacjent czuł się komfortowo. Koszt zabiegu w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna zależy od ilości wprowadzanego żelu – 100 ml to 5500 złotych.

Ogólne zalecenia

Już po jednym dniu od zabiegu możemy wrócić do swych codziennych obowiązków. Jest jednakże kilka zaleceń, o których warto pamiętać. 4 doby od zabiegu nie można myć biustu pod prysznicem. Przez miesiąc powinniśmy nosić bieliznę modelującą. Stronić warto też od treningów, które angażują okolice klatki piersiowej. Warto się też unikać wizyt w solarium oraz sauny. Zaraz po zabiegu nie poleca się spania na boku.

Kto może poddać się zabiegowi?

Zabieg powiększania piersi przeprowadzany w Vesunie w Krakowie jest konsultowany z lekarzem. Informuje on pacjenta o wszystkich zaleceniach, jak również o ewentualnych ograniczeniach. Na zabieg powiększania piersi AQUAFILLING BODYLINE nie powinny decydować się kobiety, mające problemy z krzepliwością krwi, stany zapalne występujące w okolicach klatki piersiowej, raka i w trakcie menstruacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami